LOGO-Ragno

ŁAZIENKA
Kolekcja CONCEPT
Kolekcja CONCEPT
SALON
Kolekcja CONCEPT
KUCHNIA
Kolekcja CONCEPT

 

Płytki podłogowe z kolekcji CONCEPT włoskiej fabryki RAGNO (grupa MARRAZZI) mają uniwersalny, nowoczesny wygląd.     Faktura płytki ma imitować modny efekt betonu. Płytki występują w 7 odcieniach kolorystycznych i w 10 rozmiarach. Producent rekomenduje tę serię płytek zarówno na ściany jak i na podłogi, w mieszkaniach i w miejscach użyteczności publicznej.

KOLORY:
Concept Avio, Concept Greige , Concept Ruggine, Concept Beige, Concept Grigio, Concept Bianco, Concept Nero
WYMIARY:
10 x 10, 15 x 60, 30 x 120, 30 x 60, 32,5 x 97,7, 37,5 x 75, 60 x 120, 75 x 75

 

SALON
Kolekcja TRANSIT
TARAS
Kolekcja TRANSIT
KUCHNIA
Kolekcja TRANSIT
ŁAZIENKA
Kolekcja TRANSIT
Kolekcja TRANSIT

 

Seria TRANSIT to kolejna propozycja włoskiej fabryki RAGNO z zakresu płytek imitujących powierzchnie betonowe. TRANSIT ma bardzo surowy, można nawet powiedzieć przemysłowy charakter. Producent określa tę serię jako natura ze szczyptą wyrafinowania, gdyż do nietuzinkowej płytki bazowej dodał płytkę dekoracyjną – ozdobioną wzorem subtelnej koronki. Każda płytka z tej serii jest wyjątkowa i ma swój unikatowy wzór, a szeroki wachlarz kolorów, umożliwia stworzenie przestrzeni zdecydowanie niebanalnej. Płytki TRANSIT rekomendowane są zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego, dlatego też z powodzeniem ozdobią każdy zarówno klasyczny jak i nowoczesny taras czy balkon.

KOLORY:

Transit Beige, Transit Mocha, Transit Black, Transit Mud, Transit Iron, Transit Steel

WYMIARY:

15 x 15, 30 x 60, 60 x 60

LOGO-Venis

KUCHNIA
Kolekcja CEMENT
ŁAZIENKA
Kolekcja CEMENT
SALON
Kolekcja CEMENT
ŁAZIENKA
Kolekcja CEMENT

 

Seria CEMENT hiszpańskiej fabryki VENIS wchodzącej w skład grupy PORCELANOSA GRUPO, ma cechy typowe dla materiału jakim jest cement, zatem jest solidna i wytrzymała. Posiada ponadto szeroką paletę odcieni i rozmiarów. Płytki te będą stanowiły przepiękną bazę do powierzchni loftowych, minimalistycznych, a także skandynawskich. Dzięki wysokim parametrom producent rekomenduje je zarówno do użytku w pomieszczeniach typu salon, łazienka, ale także do holi i przedpokojów oraz wszystkich miejsc o zwiększonym natężeniu ruchu.

KOLORY:

ARGENTA (Antracita), ESTOCOLMO ( Gris, Blanco, Natural, Marrón), SUECIA (Gris, Natural), DINAMARCA (Gris, Natural), RHIN (Gris, Natural, Negro, Ivory, Taupe), SINGAPUR ( Blanco, Gris), MALASIA (Gris), INDONESIA (Gris)

WYMIARY:

59,6 x 59,6,  44,3 x 44,3

ESTOCOLMO 22 x 90, 14,3 x 90 ● 59,6 x 59,6